Hotline
0506 045 16 00

Bursa Alçıpan Asma Tavan Ustası

Bursa Alçıpan Asma Tavan Ustası

Bursa ilinde mevcut tavanlarından sıkılan ya da yeni evine farklı dokunuşlar katmak isteyen ev sahipleri asma tavan uygulamasını çok sık kullanıyor. Estetik görüntüsünün haricinde alçıpan malzemesinden yapılıyor olması münasebetiyle en güvenli asma tavan biçimi olarak biliniyor. Asma tavan sadece tavanınızı korumakla kalmıyor aynı zamanda altındaki herhangi bir kötü görüntüyü kapatmayı sağlıyor. Bursa alçıpan asma tavan sayesinde ev sahipleri evin tavan boyutunu düşürüyor ve böylece oda sıcaklığını korumayı başarıyor. Daha uzun süre sıcak ya da soğuk kalan evlerimiz ise çocuklarımız için güven dolu bir yuva ortamı sunuyor. Siz de tavanınızı alçıpan malzemesinden yapılan asma tavan ile kolayca kaplatabilirsiniz. Aynı zamanda sizin için en ekonomik ve güvenli tadilat yöntemi olacaktır.

Bursa Asma Tavan Fiyatları

Bursa ilinin genelinde asma tavan fiyatları diğer yöntemlere göre oldukça bütçenize dosttur. Bursa Asma tavan malzemesinin alçıpan olması münasebetiyle en uygun fiyat garantisi verir. Tavanınızı yıkmadan hasara uğratmadan asma tavan ile yeni bir görüntü vermeniz mümkün ve ayrıca tüm bunları yerine getirirken malzemenin hafifliği ve taşınabilirliği sayesinde en güvenli ve en hızlı tadilat hizmeti fırsatını size sunuyor. Alanında uzman ustaların monte edeceği asma tavanlar talepleriniz doğrultusunda farklı modeller ile odalarınızın tavanını süsleyecektir. Asma tavan fiyatlarını en çok etkileyen etmenlerin başında elbette bu modeller gelmektedir.

Bursa Asma Tavan

Asma tavan işlemi il genelinde en hızlı ve en ekonomik yapılan işlemdir. Tavanınızın kötü görüntüsü, yüksekliğinin abartılı ölçüde olması ya da tamamen estetik bir kaygı sizi değişiklik ya da tadilat yapmaya itebilir. Bursa asma tavan noktasında karşınıza çıkan asma tavanlar en uygun seçenek oluyor. Önceki tavanın varsa büyük tadilatları yapıldıktan sonra asma tavanların üzerine oturtulacağı demir profiller tavana yerleştirilir. Bu demirler sayesinde alçıpan asma tavanlarınız son derece güvenli hale gelecektir. Ardından alçıpan malzemeden yapılan asma tavanlar monte edilir. Bu işlemin sonunda tavanınızda kötü görüntü oluşmaması için tavan ince bir tabaka halinde sıvanır. Son olarak tavan boya işlemi ile kullanıma hazır hale gelir.