Hotline
0506 045 16 00

Bursa Ev Boyama

Bursa Ev Boyama

Bir ev, yapacağınız en büyük yatırımdır. Hayatınızın en büyük yatırımını mümkün olan en iyi durumda tutmak mantıklıdır. Evin görünümü, değerini korumada önemli bir faktördür. Evin dışını boyatmak göründüğü kadar zor değil; aslında oldukça basittir. Evi verimli bir şekilde boyamak için bir mürettebat kitine ve birkaç farklı boyutta merdivene ihtiyacınız olacak. Mürettebat kiti, iş için gereken tüm aletlerin ve daha fazlasının bulunduğu büyük bir plastik kutudur. Fırçalar ve rulolar en bilinen iki tanesidir. Bursa ev boyama için ustaların ihtiyacı olan diğer araçlar şunları içerir: spatula, kovalar, plastik boya, zımpara, sırıklar, tiner vs. İşin doğru yapılması için hepsi çok önemlidir.

Bursa Ev Boyama

Aletlere aşina olduğunuzda, boyanacak evi hazırlamanın zamanı geldi. Boyanın eski yontulmuş kısımlarını kazımak yapılacak ilk şeydir. Sıyırma işlemi bittiğinde, evi hazırlamanın ikinci adımı alçı tamirdir. Tamirlerin çoğu, yıllar içinde tahrip olan yerler üzerinde olacaktır. Gördüğünüz diğer boşluklar doldurulabilir ancak genellikle gerekli değildir. Artık ev boyamaya hazır. Bursa ev boyama ustalarının ihtiyaçlarını temin ettikten sonra sadece işçilik ücreti ile onlarla anlaşabilirsiniz. Ayrıca ücretini ödeyip hiç uğraşmadan da evinizi boyatabilirsiniz. Bu bilgilerden ustaların diğer boyama etaplarına bakabiliriz. Tavan boyanır ve ardından duvarlara geçilir. Bu arada ilk olarak astar boya uygulaması ve duvar hazırsa asıl boya uygulaması yapılır. Yüzey boyaya aç ise yani yıllardır boya görmemişse ya da boyayı hızla emen bir maddeden yapılmışsa bir kat ekstra boya gerekebilir.

Bursa Daire Boyama Fiyatları

Fiyatlar dairelerin boyutuna ve yapılacak işin miktarına göre değişebilir. Örneğin sadece duvarlar ya da tavansa fiyat ucuz olacakken hepsi bir arada sunuluyorsa işçilik ve malzeme ücreti artar. Bursa daire boyama fiyatları buna benzer olarak 1+1 ev ile 3+1 ev aynı olmayacaktır. Hem malzemeye hem de işçiliğe fazladan yatırım yapmanız gerekebilir. Ancak bu şekilde ustalar ile anlaşabilir ve yeni boyalı evinize kavuşabilirsiniz. Boyalar evinizi yeni bir görünüme kavuştururken ailenizi de mutlu edecektir.