Hotline
0506 045 16 00

Bursa Çatı Yapımı

Bursa Çatı Yapımı

Günümüzde çoğunlukla iki çeşit Çatı yapımı vardır. Birincisi Ticari, diğeri ise kişisel konut çatı yapımıdır. Ticari çatılar, ticari yapıların en yüksek noktasını kaplamak ve sızdırmaz hale getirmek için kullanılırken, konut çatıları, müstakil evlerin ve dairelerin güvenliği içindir. Temel girişleri kapsar ve yağmur suyunun binaya sızmasını önler. Bilenen şekil olarak dik eğimli olan Konut Çatısı yerine, Ticari Çatı Kaplaması genel olarak düz bir eğime sahiptir. Malzeme çerçeveleri için kullanılan çeşitli malzemeler vardır ve dikkate alınması gereken kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Bursa çatı yapımı ile yapılan bir çatı, bina sakinlerinin rahat ve güvenli olmasını garanti eder. Yapısal koruma sağlar. Çatı ayrıca tüm evi bir arada tutan yapısal bir destek olarak tasarlanmıştır. Çatı olmadan evinizde aydınlatma, tesisat ve iç tasarımınız bir araya gelemez.

 

Bursa Çatı Kaplama

 

Eğimli çatılar tipik olarak kiremitlerden (asfalt, kompozit, ahşap, sedir, arduvaz veya metal) veya kenet metalden yapılır. Yukarıda bahsedilen stiller - beşik çatılar, kırma çatılar, pislik çatılar, mansart çatılar, gambrel çatılar ve tuz kutusu çatılar - hepsi eğimli çatılardır. Bursa çatı kaplamanın en dayanıklı türleri arduvaz ve kil kiremitlerdir ancak metal veya ahşap gibi malzemelerden daha pahalıdırlar. Yeşil çatılar ve güneş kiremitleri gibi fonksiyonel çatı kaplama alternatifleri en pahalı tipler arasındadır. Eski bir çatıyı değiştirmek, bir eve yatırım yapmanın en iyi ve en karlı yollarından biridir.

 

Çatı Yapımı Bursa

 

Çatı kaplama, çoğu insanın bir şeyler ters gidene kadar düşünmediği bir şeydir. Ticari çatı firmaları çatı onarım hizmetleri sunarken, çok daha fazlasını yapabilirler. İster yeni bir çatı arayan bir ev sahibi, ister yeni bir inşaata ihtiyaç duyan bir işletme sahibi olun, profesyonel bir çatı kaplama hizmeti sizi bekliyor. Bursa'nın ticari çatı kaplama firmalarının sizin için nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için irtibata geçebilirsiniz. Çatı yapımı Bursa genelinde sık sık ev sahiplerinin başvurduğu ve önemli bir konu olarak öne çıkar.