Hotline
0506 045 16 00

Bursa Laminat Parke Döşeme

Bursa Laminat Parke Döşeme

Laminat parke, masif ahşabın en küçük boyutudur veya tamamen gövdenin (iç kısım) öz odunu kullanılarak yapılır. Laminat Parkenin boyutları çok küçüktür, uzunluğu 19 ila 35 cm ve genişliği 4 ila 6,5 ​​cm'dir; bu boyutlar, onu özellikle yatak odaları gibi küçük odalar için uygun hale getirir.

Laminat parke, meşe ağacı ve egzotik olarak bilinen ağaçlardan yapılır. Bursa Laminat parke döşeme konusunda da öncü illerden birisidir. Yeşille iç içe olması onu odun ahşap işlerinde ön plana koyar. Böylelikle Bursa ev sahiplerine evin içinde de doğayla iç içe bir yaşam alanı sunabilir.

 

Bursa Parke Ustası

 

Zemin döşeme, evinizi dekore ederken vermeniz gereken en önemli kararlardan biridir. Piyasada farklı tipte döşeme malzemeleri mevcuttur ve günün sonunda evinizin zemininin nasıl görüneceğine karar veren her zaman sizin kararınızdır. Seçtiğiniz döşeme malzemesi türü, evinizin görünümünde ve bitişinde önemli bir fark yaratabilir. Bursa parke ustası bu noktada en doğru seçimleri evinize uygular. Laminat parke, parke pazarına çok yeni giren bir parkedir. Laminat parkenin üst kısmında plastik kaplama koruması vardır ve diğer kontrplak veya sıkıştırılmış lif katmanları ile desteklenir. Gerçek ahşap gibi görünebilir ve hatta herhangi bir doğal taş gibi görünebilir. Çivi veya yapıştırıcı kullanmadan mevcut döşeme üzerine kolayca monte edilebilirler.

 

     Laminatlar, yanıklara, lekelere ve solmaya karşı kolayca direnebilen güçlü ve dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Ancak laminat yüzey yeniden cilalanamaz ve kolayca çizilebilir. Ayrıca ıslandıklarında kayganlaşırlar. Laminatlar, daha ucuz olması ve neredeyse hiç bakım gerektirmemesi nedeniyle müşteriler arasında önemli bir popülariteye sahiptir.

 

Bursa Osmangazi Laminat Parke Döşeme

 

İl genelinde olduğu Bursa’nın önemli ilçeleri de laminat parke konusunda epey yol almıştır. Örneğin, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birisi olan Osmangazi bu ilçelerin belki de başında gelir. Bursa Osmangazi Laminat Parke döşeme için firmaların sayısı ve kalitesi istenen düzeydedir. Böylelikle ev sahipleri laminat parke için doğru anlaşmayı yapabilme şansına sahiptir.