Hotline
0506 045 16 00

Bursa Daire Boyama

Bursa Daire Boyama

Evlerimizin bazen ruh bunaltıcı iç sıkıcı dönemleri olabilir. Bu dönemler büyük ihtimalle iç cephe boyasından kaynaklanır. Ev sahiplerinin günlük stresli hayatından sıyrılıp rahata ulaştıkları evlerinde her gün aynı düzene yıllarca katlanması zamanla çekilmez hale gelir. Bursa daire boyamanın çeşitli sebeplerinden birisi de budur. Bursa daire boyama için ayrıca mevcut boyanın eskimiş olması da sebep olarak gösterilebilir. Daire içindeki kararmaların ya da aşınmaların önüne iç cephemizi boyatarak geçebilir. İç cephe boyasındaki en önemli nokta malzemenin kalitesi ve ustanın mahareti olacaktır. Bu şekilde yapılan boya işlemleri yıllarca sağlıklı bir şekilde size eşlik edebilir. Bu açıdan ve birçok önemli açıdan iç cephe boyası çok önemlidir. Daire boyama işleminde duvar boyaması, tavan boyaması ve kapı boyaması sayılabilir. Hepsine ayrı ayrı hizmet alabileceğiniz gibi hepsine birden de işlem alabilirsiniz.

Bursa Ev Boyama Fiyatları

Boyanacak evin fiyatı evin boyutuna, istenen kaliteye ve güvenceye göre değişiklik gösterir. Örneğin 3+1 ve 1+1 iki farklı evin boyama masrafı arasında takdir edersiniz ki bir fark gözetilir. Aksi taktirde 1+1 eve sahip olan ev sahipleri huzursuz olacaktır. Bursa ev boyama fiyatları noktada fiyatların değişkenliğini etkileyen bir diğer etmen ise yapılacak işten istenen verimdir. Bazı 2. Sınıf boyalar birkaç sefer üst üste uygulanacağı için gereken boya miktarını ve dolayısıyla masrafı arttırır. Bu kısa vadede bir sonuç. Uzun vadede ise çabuk solacağı için yeni masraflara ve zaman kayıplarına yol açacaktır.

Bursa 3+1 Daire Boyama Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi evinizin metrekaresi ve oda sayısı fiyata doğrudan etki eder. 3+1 evler tavan boyama, duvar boyama ve kapı pencere boyama işlemlerine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca banyoların seramik kaplı olması da fiyatları etkiler. Bursa 3+1 daire boyama fiyatları evler baz alındığında harcanacak boya miktarına göre değişir. El emeği ise bununla doğru orantılı olarak artacaktır. Çünkü yapılacak işin zorluğu ve süreci de artacaktır. Ancak bu yolla alınan sağlam hizmetler ev sahiplerine uzun yıllar mutluluk verir.