Hotline
0506 045 16 00

Bursa Bahçe Duvarı Yapımı

Bursa Bahçe Duvarı Yapımı

Ülkemizde bahçeli evler hemen herkesin hayalidir. Ancak insanların sorumsuz ve düşüncesiz hareketleri korumasız bahçeleri ziyana uğratıyor. Bahçelerinizi korumanın en temel yolu ise bahçe duvarları oluyor. Bahçe duvarları evinizin görüntüsünü tamamen değiştireceğinden en önemli tadilat işlemlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Bursa bahçe duvarı yapımı ile Bahçenize yeni bir duvar yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut. Örneğin, yeni bahçe duvarının güvenliği sağlaması gerekiyor. Yıkılmayan, sağlam bir yapıda olması kaçınılmaz. Bununla beraber ekonomik olması gerekiyor. Bahçenizi korurken cebinizi de korusa hiç fena olmaz. Son olarak ise estetik olması lazım. Güzeller güzeli evinizin görüntüsünü kötü bir bahçe duvarıyla bozmak istemezsiniz. Hiçbir ev sahibi bunu istemez.

Bursa Bahçe Duvarı Fiyatları

Bahçe duvarı konusunda ev sahiplerinin en çok dikkat ettiği etkenlerin başında fiyatları geliyor. Sağlam bir yapı ya da estetik bir duruş istiyorsanız elbette biraz daha kesenin ağzını açmalısınız. Ancak bunu yaparken bir servet dökmek de anlamsız. En uygun biçimde en uygun ustaları ve hizmeti bulmalısınız. Bursa bahçe duvarı fiyatları kullanılan malzemeye ve istenilen süreye göre değişkenlik gösterir. Yeni bir bahçeniz varsa ya da bahçenizin etrafında herhangi bir duvar yoksa bu işlem daha kolay ve az maliyetli olacaktır. Aksi taktirde kırma, dökme ve taşıma işlemleri ile iş güçlüğü artarken maliyet de doğru orantıyla artacaktır. Ayrıca düz bir duvar ya da desenli bir duvar maliyeti etkileyen bir başka unsur.

Bahçe Duvarı Bursa

Bahçe duvarınızın semboller veya desenler içermesini isterseniz hem iş gücü hem de maliyeti yükselir. Ancak evinize eşsiz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Civar evlerden dış görünümüyle öne çıkan bir eve sahip olmayı isteyebilirsiniz. Bahçe duvarı Bursa’da taleplerinize göre şekillenir. Önce tahta salmalar ile bir iskelet oluşturulur. Ardından beton ile sağlam bir duvar inşa edilir. Betonun tamemen kurumasının ardından sıva ve desen işlemlerinin kalanı ile güzel bir iş ortaya çıkarılır. Bursa genelinde bahçe duvarı işlemleriniz için en uygun ve en güvenilir ustaları bulabilirsiniz.